Spoštovane članice in člani ŠD Grosuplje

Vodstvo društva se vam opravičuje za včerajšnje težave pri vpisu.
Zaradi velikega zanimanja in obiska spletne strani v času pričetka vpisa, stran za določene uporabnike ni bila dosegljiva par minut.
Ob hitri reakciji je strežnik ob 16,05 uri pričel z normalnim delovanjem.
Ker pa grejo običajno težave na kup, nam je zagodel še elektronski račun, tako da je nehal pošiljati ponudbe za prijavljene vadbe. To težavo smo danes uspeli odpraviti, tako da upamo, da ste vsi prejeli ponudbo za vadbo, za katero ste se prijavili.
Če kdo ni dobil ponudbe prosim, da z vašimi podatki (Člansko številko) in prijavo na vadbo (šifro vadbe) pošlje na naslov info@sportno-drustvo-grosuplje.si in bomo v najkrajšem možnem času poizkušali urediti zadevo.


Vodstvo ŠD Grosuplje

Kategorije: Zadnje novice

0 Komentarjev

Dodaj odgovor

Avatar placeholder