Navodila za vpis novega člana

Splošni pogoji ŠD Grosuplje

1. Letna članarina se določi za vsako leto pred začetkom vadbe in se objavi v našem ceniku na spletni strani.
  2. Naša sezona je od meseca septembra do julija naslednje leto.
  3. Plačilo letne članarine velja za tekoče sezono.
  4. Po vplačilu članarine se le ta ne vrača.
  5. Višina članarine se odšteje od cene vadnine, ki jo želite obiskovati.
  6. Vsak član se vpiše posamezno neglede ali je član družine in podobno.
  7. Če želite vpisati več članov zaporedoma, prosimo, da vpišete vsakega posebno in po posameznem vpisu, zaprete svoj brskalnik in ga ponovno odprete, hvala.

1. korak

Prenesite si pristopno izjavo in jo izpolnite ter pošljite po pošti.

Ko boste kliknili na gumb PRENESITE PRISTOPNO IZJAVO se bo odprlo okno in kliknite gumb shrani.

Izberite in si zapomnite, kam ste jo shranili, ker jo potrebujete natisniti.

2. korak

Ko bomo prejeli vašo izjavo, vam bomo poslali vašo ČLANSKO ŠTEVILKO.
Vpišete se v naš program, kjer si boste lahko izbrali željeno vadbo.

3. korak

1.Prikazala se bo tabela, kjer se lahko prijavite na vadbo.

2. Izberete – OZNAČITE KVADRAT – gumb v začetku vrstice željene vadbe.

3. Ko končate izbor kliknete na zgornji zeleni gumb ” Kreiraj in mi pošlji ponudbo “.

4. Na vaš email naslov bomo poslali ponudbo.

5. Plačate ponudbo in s tem ste si zagotovili mesto v vadbeni skupini.

Pomembno - preberite prosimo, hvala!

Bodite pozorni na število prostih mest, ki je prikazano v tabeli poleg vadbe.

Rok plačila ponudbe je 7 DNI in z plačilom ponudbe, je le ta potrjena.

V kolikor v predvidenem roku ne poravnate prejete ponudbe, se vaša prijava avtomatsko briše!

V kolikor ponudbe ne morete poravnati v predvidenem roku se obrnite na tajnika društva pisno preko maila  in bomo skupaj našli način plačila, kateri vam ustreza.

Natisnite in izpolnite pristopno izjavo. V kolikor želite vadbo za otroka izpolnite tudi ta del prijavnice.

Ko bomo prejeli vašo izjavo, vam bomo poslali vašo ČLANSKO ŠTEVILKO.

V ta obrazec vpišete svoje podatke in kliknete gumb POTRDI.

Če se pojavi napis ”Par članska številka in EMŠO se ne ujemata. Za informacije se pozanimajte na društvu”.  Prosimo, tajniku društva (info@sportno-drustvo-grosuplje.si), pošljite mail z vašimi podatki (Priimek in ime, 5 mestno člansko številko in EMŠO) da bomo preverili, kje je napaka.

Ko se boste prijavili, se bo odpla naslednja razpredelnica.

PROSIMO – PREVERITE v prijavi svoj email naslov, na katerega boste prejeli našo ponudbo.

Desno v tabeli lahko vidite število prostih mest v skupini. V kolikor jih ni, se ne morete vpisati v to vadbeno skupino.

Na vrhu seznama vadb se pojavi okno z vašo elektronsko pošto, ki jo imamo zabeleženo pri vaši številki članstva. V kolikor je napisan e-naslov napačen kliknite v polje z e-naslovom in vpišite nov elektronski naslov na katerega boste prejeli ponudbo za plačilo članarine in izbrane vadbe.