AEROBIKA STEP TNZ

KORDINATOR PROGRAMA
Inštruktorica skupinske vadbe
Inštruktorica aerobike email naslov:
uperko00@gmail.com
GSM: 031 314 763
PERKO URŠA
Vodja vadbe

Zakaj bi vadili z nami?

STEP & TNZ je zabavna vadba, namenjena oblikovanju predelov trebuh-noge-zadnjica, ki se pretežno izvaja na stepu.

Koreografije, ki so srednje zahtevne, bodo pripomogle k oblikovanju problematičnih delov telesa – trebuha, nog in zadnjice. S kombinacijo step vadbe krepimo vzdržljivost ter izboljšujemo psiho-fizično počutje.

Je energičen in zabaven trening, pri katerem izvajamo vaje klasične aerobike s poudarkom na krepitvi kritičnega dela ženskega telesa na način, kjer pozabiš na vsakodnevne skrbi in se ob tem počutiš živahno in osvobojeno. Trening  Step & TNZ je sestavljen iz kardio in krepilnega dela, kjer se osredotočimo predvsem na spodnji del telesa.

Ob popularni glasbi in motivaciji vaditelja bodo napeta ritka, trebuh in čudovite noge postali realnost.

Vsebina programa

Ura je sestavljena iz aerobnega dela (koreografija z ali brez pripomočkov) in skrbno izbranih krepilnih vaj, pri katerih se uporablja najrazličnejše rekvizite (lahke uteži, elastike, žoge in step). Srčni utrip med vadbo naraste na 70 odstotkov maksimalnega srčnega utripa, kar pomeni učinkovito porabo maščobnih zalog.

Vadbo zaključimo z raztezanjem in sproščanjem.

Komu je vadba namenjena?

Vadba je primerna za vse, ki se radi gibljete. Vsi, ki imate že tako radi TNZ in moderno glasbo, je ta vadba kot nalašč za vas.

Kaj potrebujem na vadbi?

-najpomembnejša je obutev. Priporočamo športne copate, ki imajo prožnejši podplat in naj bodo čisti

-za vadbo priporočamo športne, lahke majčke in hlače. Oblečite se tako, da bo vam najbolj udobno

-čista brisača vam bo prišla prav med vadbo na blazini ali po vadbi

-blazina (po možnosti nedrseča)

-plastenka z vodo

-poleg opreme potrebujte še dobor voljo, za vse ostalo poskrbimo mi

Pomembno obvestilo

“V sodobni družbi je vsakršna oblika rekreacijske aktivnosti pri kateri je koordinacijska zahtevnost tolikšna, da med njenim izvajanjem ni mogoče razmišljati o vsakdanjih izzivih, odlična izbira. Ples in aerobika to vsekakor sta!!

Accordion item title

Accordion content goes here!

Novi člani potrebujete pristopno izjavo
VRSTA VADBE: AEROBIKA STEP TNZ
LOKACIJA: ŠPORTNA DVORANA BRINJE Ljubljanska cesta 40A, Grosuplje
VODJA SKUPINE: PERKO URŠA
Šifra Dan vadbe Ura Število članov Cena vadbe Možen vpis
35B_23
ČETRTEK
19.00 - 20.00
20
130 €
DA
Vpis je možen do popolnitve skupine.

0 Komentarjev

Dodaj odgovor

Avatar placeholder